Forum o biznesie | oBiznesie.eu
Nowe pomysły PIS - Wersja do druku

+- Forum o biznesie | oBiznesie.eu (https://obiznesie.eu)
+-- Dział: o Biznesie... (https://obiznesie.eu/Forum-o-Biznesie)
+--- Dział: o Biznesie... (https://obiznesie.eu/Forum-o-Biznesie--6)
+--- Wątek: Nowe pomysły PIS (/Temat-Nowe-pomys%C5%82y-PIS)Nowe pomysły PIS - Kalavis - 21-04-2018

Nie wiem jak Wam, ale mi się wydaje, że nowe pomysły PIS w zakresie finansowania matek, dzieci, matek i dzieci, rodzin, rodzin wielodzietnych, patologii i innych odbiją się przede wszystkim na mikro i małych przedsiębiorstwach. "Coś" na pewno pójdzie w górę, na czym masa pracująca popłynie...


RE: Nowe pomysły PIS - Hunter - 21-04-2018

A mi się wydawało, że już te wszystkie 500 plus i mieszkania plus strasznie nadwyrężyły budżet. Nie pamiętam kto, ale na pewno ktoś mądry powiedział, że socjalizm musi się rozszerzać, bo jak stanie to wszystko "pierdyknie". Tak jest i tutaj. Komunistyczna Rosja działała póki się rozszerzała...

Niezwykle ciekawe jest to, iż PIS uznawane jest za partię prawicową podczas gdy wprowadza bardziej lewicowe rzeczy, aniżeli SLD i PSL razem wzięte. To na serio nie pojęte.


RE: Nowe pomysły PIS - PodatkiToZło - 21-04-2018

Ja tam zawsze postulowałem za 500+ na każdego kota. A poważnie. Wydaje mi się, że to tylko taki zabieg wyborczy. Pogadają, pogadają i przejdzie bez echa. Mam taką cichą nadzieję, bo socjal w Polsce rośnie w ZASTRASZAJĄCYM TEMPIE.


RE: Nowe pomysły PIS - Kalavis - 21-04-2018

Jak zaczną więcej od nas brać to można biznes gdzie indziej przenieść albo finalnie całkowicie się przeprowadzić. Rumunia, Węgry, a nawet ciągle Wielka Brytania. Mase Polaków wyjechało i calkiem nieźle prosperują.


RE: Nowe pomysły PIS - Hunter - 21-04-2018

Tu nie chodzi o to by zwiewać, tylko by w naszym kraju żyło się lepiej. Ja osobiście nie chcę wyjeżdżać. Mam tu dom, rodzinę, pracę. Chciałbym jednak, by rząd nie traktował mnie jak wola pociągowego, który może pracować na wielodzietne rodziny, ale z utrzymaniem swojej przez to będzie miał już problem.


RE: Nowe pomysły PIS - Kalavis - 21-04-2018

Jeżeli socjalizm musi się rozrastać, to jak go zatrzymać? Zostaje przewrót. Czy jakakolwiek rewolucja "pokojowa" przyczyniła się do zmiany na lepsze? Nie. Niezależnie od tego jakie kroki zostaną podjęte i tak będzie źle..