Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Reklama w Internecie
#1
Facebook Ads, reklama display, artykuły sponsorowane, reklamy banerowe, mailing, promocja w mediach społecznościowych, AdWords, YT, pozycjonowanie, content marketing czy marketing wirusowy - która z tych opcji sprawdzi się najlepiej pod względem skuteczności i proporcji ceny do skuteczności w przypadku nowopowstałego sklepu z akcesoriami dość powszechnymi na rynku?
Odpowiedz
#2
Z niejawnego SEO + Content. Według mnie ludzie kiepsko patrzą na wirusowy. Wbrew pozorom jest on bardzo widoczny. Z jawnego oczywiście AdWords i automation (ten Ci pozwoli bazę Klientów zebrać). Na sam początek starczy. Co do facebooka i innych mediów społecznościowych, to zależy co będziesz sprzedawać. Jak konkurencja jest duża, to zwielokrotnienie kanałów z dobrej jakości tekstami nigdy nie zaszkodzi.
Odpowiedz
#3
Mi się wydaje, że AdWords to ulegnie najlepsza dostępna w sieci opcja. Ale jeśli masz sklep z produktami powszechnymi jak np. zabawki dla dzieci, to znacznie lepszy będzie zalew informacji. Nie tylko Facebook, ale Instagram czy Twitter, promocje dla matek, zniżki np. z okazji urodzin dziecka, kolorowe zdjęcia w mediach społecznościowych, przyjazne matkom posty, reklamy na grupach tematycznych.
Odpowiedz
#4
Nie no ja nie sprzedaje artykułów dla dzieci Smile) ale gadżety z gier, filmów, bajek. Target kupujących jest różny. Zazwyczaj jednak są to osoby młode, studenci, albo fani jakiejś konkretnej sagi np. Gry o Tron.
Odpowiedz
#5
a sprzedaż na własnej platformie sklepowej czy tylko Allegro etc.?
Odpowiedz
#6
Jak biznes się kręci tj. firma oferuje dobry, rzetelny produkt, o wysokiej jakości i w odpowiedniej - adekwatnej cenie - to reklama nie jest potrzebna. Sama marka jest reklamą.
Odpowiedz
#7
(18-04-2018, 02:35)Zawadzki napisał(a): Jak biznes się kręci tj. firma oferuje dobry, rzetelny produkt, o wysokiej jakości i w odpowiedniej - adekwatnej cenie - to reklama nie jest potrzebna. Sama marka jest reklamą.

Wszystko spoko, ale jak inaczej wyrobić markę? Mogę sprzedawać prawdziwe "perełki" w super niskiej cenie, ale jak nikt nie będzie wiedział o moim istnieniu to dupa.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

O nas

Forum oBiznesie.eu - biznes forum, forum o biznesie powstało po to, by zrzeszyć wszystkich internautów chcących poznać wszelkie aspekty działania firmy w Polsce jak i tych, którzy chcą zainestować bądź znaleźć inwestora dla swojej działalności

oBiznesie.eu to jedynie takie forum biznesowe w sieci